Archive for the ‘Móda pre moletky’ Category

Poznáte BMI?

BMI indexBMI je skratky z výrazu Body Mass Index. Tento index nám hovorí o telesnej hmotnosti a je azda najpoužívanejším ukazovateľom, ktorý nám hovorí o obezite. Relatívne jednoduchým výpočtom, ktorý sa skladá vložením Vašich údajov do tabuľky, dokážete zistiť informatívnu a nie absolútne presnú hodnotu – číslo, ktoré hovorí o Vašej hmotnosti, teda obezite a tiež aj o riziku, ktoré z toho vzniká.
Read more »

Krásna a trendy aj s kilami navyše

móda pre moletkyNie každá žena sa môže pochváliť dokonalou postavou. Avšak aj žena s krivkami sa môže obliekať trendy a tak, aby sa páčila. Stačí, ak sa bude držať niekoľkých základných pravidiel. Dnes sa už móda pre moletky neriadi takými prísnymi pravidlami ako kedysi a aj do nej sa dostáva čoraz viac zaujímavých prvkov. Prečítajte si v nasledujúcich riadkoch niekoľko módnych tipov pre moletky.

Móda pre moletky a dokonalá bielizeň

Aj keď spodné prádlo obyčajne nevidno, je jeho výber v prípade módy pre moletky naozaj dôležitý. Správna podprsenka a nohavičky dokážu vyformovať postavu a vyzdvihnúť všetky prednosti, ktorými sa môže žena pochváliť. Spodná bielizeň musí dokonalo sedieť a preto sa do nej oplatí investovať. V prípade podprsenky odporúčame širšie ramienka a pevný obvodový pás, ktorý nezradí. Nohavičky môžu siahať po pupok, aby jemne zakryli bruško.

Nebojte sa farieb a vzorov

Dávno sú preč časy, kedy sa hovorilo, že ženy s kilami navyše by sa mali zásadne obliekať do tmavých farieb. Dnes si môže každá žena dovoliť farebný šatník. Základom však zostávajú dobré strihy a kvalitné šitie. Aj veselé a výrazné farby dokážu zvýrazniť krivky, najmä ak odev dokonalo sedí. Preto ak aj má žena niekoľko kíl navyše, môže do svojho šatníka zaradiť napríklad oranžové, žlté, zelené aj pestrofarebné kúsky. V prípade, že sa žena rozhodne pre pestrofarebný odev, odporúčame menšie vzory.

Investujte do výrazných doplnkov

Doplnky dokážu pomôcť každému outfitu. V prípade módy pre moletky odporúčame výrazné a navrstvené doplnky, najmä na krk. Niekoľko retiazok pomôže zvýrazniť dekolt a dokonalo oživí. Rovnako by sa moletky nemali báť investovať do výraznej a zaujímavej obuvi. Ak aj nezvolí žena farebný odev, mala by si obuť farebné topánky. Lodičky a sandále výrazných farieb sú veľkým hitom. K takýmto topánkam zlaďte kabelku a ste pripravená vyraziť na každú príležitosť.

foto: sxc.hu

5 pravidiel dobre oblečenej moletky

Iste ste už na ulici stretli dámu kyprejších tvarov, ktorá nebola oblečená najvhodnejšie. A možno ste si v tej chvíli pomysleli: „Mám síce o pár kíl menej, no takto oblečená by som sa medzi ľudí iste neodvážila!“ Problém však nie je v tých pár kilách navyše! Ide skôr o to, čo si moletka oblečie.

Read more »

Aj móda pre moletky môže byť sexi!

Móda pre moletky

Každodenný problém väčšiny žien je otázka, čo si obliecť. O to je to horšie, ak nemáte postavu modelky. Dnes sú totiž obchody plné oblečenia na slečny s mierami 90-60-90. To však neznamená, že takéto dámy sú najkrajšie! Mnohí páni totiž milujú skôr ženy kyprejších tvarov. Čo teda moletky? Ako sa obliecť? Vtip je v tom ukázať čo treba a schovať to, na čo nie ste až také hrdé. Aj móda pre moletky totiž môže byť sexi!

Read more »

css.php